Uzavření MŠ

Vážení rodiče,

z důvodu potvrzení pozitivního výsledku na Covid-19 druhé p. učitelky a to včera v podvečerních hodinách, byla  dnes 23.10.2020 ráno celá situace v MŠ Sokolnice konzultována s MUDr. Lysou z Krajské hygienické stanice Brno (dále KHS). S účinností od 24.10.2020 do 06.11.2020 bude MŠ Sokolnice uzavřena z důvodu nařízené karantény na základě rozhodnutí KHS Brno, společně s rozhodnutím ředitelky MŠ Sokolnice o uzavření z důvodu protiepidemiologického opatření infekční nákazou Covid-19. Rodičům dětí, které byly ve dnech 14. a 15.10.2020 v MŠ - třída Sluníčka, Kuřátka, Motýlci, zašlu další krátký informační email o této skutečnosti a budou neprodleně informovat pediatra svého dítěte. Rodiče, kteří budou pro svého zaměstnavatele potřebovat potvrzení o ošetřovném na dobu uzavření MŠ, bude tento doklad vydávat MŠ, a to zpětně na vyžádání zákonného zástupce.

Dokument o rozhodnutí uzavření MŠ Sokolnice KHS Brno naleznete v příloze.

Školní kuchyně zatím zůstává v provozu  a vaření pro žáky ZŠ Sokolnice v době distanční výuky bude tedy zajištěno.

Jarmila Fialová, ředitelka MŠ Sokolnice