UPOZORNĚNÍ

Vážení občané,
v posledních několika málo dnech jsme byli opakovaně osloveni o poskytnutí informace vztahující se k Aquaponické farmě v Sokolnicích. S ohledem na tuto skutečnost sdělujeme, že obec Sokolnice, ani Stavební úřad v Sokolnicích, nedisponují žádnou relevantní informací o reálné existenci tohoto projektu, nevíme o tom, že by se na katastru naší obce takovýto projekt plánoval, ba co více, že by se zde nějaký takový snad už i realizoval.

S ohledem na tuto skutečnost Vás prosíme, abyste byli obezřetní a důkladně si rozmysleli svůj případný finanční vstup do projektu Aquaponické farmy v Sokolnicích, o kterém obec, ani Stavební úřad, nic neví.

-OÚ-

o uzavření kanceláře starosty

o uzavření ordinace praktického lékaře MUDr. Hany Pickové

Sokolnice - rekonstrukce ulice Zámecké

Turnaj miniházené aneb

II. memorial Libora Koníčka

Podzimní bazar

dětského oblečení a hraček

Tisková zpráva ze dne 05.06.2020

- klíšťová encefalitida v Jihomoravském kraji

MAS Slavkovské bojiště

informace o novém projektu na podporu podnikatelů na svém území

Vzdělávání doma a online

- nabídka Masarykovy univerzity

Stanovisko MV ČR

k posuzování prokazování totožnosti občanským průkazem, cestovním pasem a řidičským průkazem.