EUROPLAST- Morava s.r.o. - Nabídka práce na hlavní pracovní poměr

Firma zabývající se výrobou oken, příjme do svých řad pracovníky do výroby a obchodního oddělení. Dále paní na úklid cca  2x do týdne, úklid kanceláří, možno i brigádně. Bližší informace na tel čísle 547232360, info@europlast-morava.cz, nebo osobní návštěva  po předchozí  dohodě na adrese: EUROPLAST-Morava s.r.o., Holasice 314  (v bývalém areálu JZD nad lokalitou ČTVRTĚ).

Nabídka práce v regionu

1) Přijmeme pracovníka(ci) na pozici: PRODAVAČKA / POKLADNÍ do prodejny Potraviny Tuřanská Včela, Hasičská 6, Brno-Tuřany, Hasičská 6. Práce v příjemném kolektivu. Krátký - dlouhý týden. Informace na telefonním čísle: +420 602 511 113 nebo +420 727 943 774, e-mail: info@niagara.cz

2) Přijmeme pracovníka do provozu mytí a čištění přepravních košů. Provozovna Žatčany. Práce na směny. Vhodné spíše pro muže. Nástupní plat 21.000,-Kč. Informace na telefonním čísle: +420 602 511 113, e-mail: info@niagara.cz

Nabídka práce v regionu

Firma ADOSA a.s, přijme řidiče autobusu na hlavní pracovní poměr  pro provozovnu Židlochovice Kontakt: Mgr. Ondřej Dufek, telefonní číslo: +420 731 431 900, email: dufek.o@adosa.cz.

Nabídka práce v regionu

Domov pro seniory Sokolnice, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník. Požadované vzdělání vyšší odborná škola nebo vysoká škola sociálního zaměření. Nástup dle domluvy. Bližší informace na webu www.domovsokolnice.cz

Nabídka práce v regionu

Sdružené ordinace Sokolnice s.r.o. hledají zdravotní sestru – všeobecnou zdravotní sestru, dětská sestra výhodou.
Pracovní doba 15 hodin týdně, zavedená klientela.

Požadujeme : Splnění legislativní podmínky pro výkon pozice zdravotní sestry, vztah k dětem, příjemné vystupování a ochotu pracovat.Zkušenosti s vedením pediatrické ambulance jsou výhodou a velkou předností.

Nabízíme : Pravidelnou pracovní dobu, již zavedenou ordinaci, dobré platové ohodnocení.