Nabídka práce v regionu

Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s. r. o.

se sídlem v Újezdě u Brna, hledá do svého týmu kolegu, na pozici: EKONOM / HLAVNÍ ÚČETNÍ. V případě zájmu zašlete prosím životopis společně s motivačním dopisem na e-mail: markova@tcbohemia.com.

Nabídka práce v regionu

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme švadlenu na plný pracovní úvazek.

Máš chuť zkusit něco jiného než sériovu výrobu? Zkus zakázkové šití sportovního oblečení. Do provozovny v obci Nesvačilka hledáme švadlenu na plný pracovní úvazek. Pracovní náplň: šití sportovních oděvů. Požadujeme: ochota učit se novým věcem, samostatnost, pracovitost. Praxe v oboru, výhodou.

Nabízíme: stabilní dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz, příjemné pracovní prostředí, odpovídající ohodnocení.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky. E-mail: slatinsky@bison.cz, tel. +420 777 943 669.

Nabídka práce v regionu

Firma ADOSA a.s, přijme řidiče autobusu na hlavní pracovní poměr  pro provozovnu Židlochovice Kontakt: Mgr. Ondřej Dufek, telefonní číslo: +420 731 431 900, email: dufek.o@adosa.cz.

Nabídka práce v regionu

Domov pro seniory Sokolnice, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník. Požadované vzdělání vyšší odborná škola nebo vysoká škola sociálního zaměření. Nástup dle domluvy. Bližší informace na webu www.domovsokolnice.cz

Nabídka práce v regionu

Sdružené ordinace Sokolnice s.r.o. hledají zdravotní sestru – všeobecnou zdravotní sestru, dětská sestra výhodou.
Pracovní doba 15 hodin týdně, zavedená klientela.

Požadujeme : Splnění legislativní podmínky pro výkon pozice zdravotní sestry, vztah k dětem, příjemné vystupování a ochotu pracovat.Zkušenosti s vedením pediatrické ambulance jsou výhodou a velkou předností.

Nabízíme : Pravidelnou pracovní dobu, již zavedenou ordinaci, dobré platové ohodnocení.