Nabídka práce v regionu

LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme zdravotní sestru na plný nebo i zkrácený úvazek. Nástup od 1.5.2024  nebo dle dohody. Zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, e-mail: lila@lila.cz nebo telefonicky na čísle 544 240 032.

Nabídka práce v regionu

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme švadlenu na plný pracovní úvazek.
Máš chuť zkusit něco jiného než sériovu výrobu? Zkus zakázkové šití sportovního oblečení. Do provozovny v obci Nesvačilka hledáme švadlenu na plný pracovní úvazek.
Pracovní náplň: šití sportovních oděvů.
Požadujeme: ochota učit se novým věcem, samostatnost, pracovitost. Praxe v oboru, výhodou.
Nabízíme: stabilní dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz, příjemné pracovní prostředí, odpovídající ohodnocení.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky.
E-mail: slatinsky@bison.cz, tel. +420 777 943 669.

Nabídka práce v regionu

Domov pro seniory Sokolnice příjme do nepřetržitého provozu pracovníka v sociálních službách – přímá péče a všeobecnou sestru. Nástup dle dohody. Bližší informace na webových stránkách domova nebo na  tel. 544 423 163 p. Kopečková.