Nabídka práce v regionu

Firma ADOSA a.s, přijme řidiče autobusu na hlavní pracovní poměr  pro provozovnu Židlochovice Kontakt: Mgr. Ondřej Dufek, telefonní číslo: +420 731 431 900, email: dufek.o@adosa.cz.

Nabídka práce v regionu

Firma EUROPLAST- Morava s.r.o.

Nabídka práce na hlavní pracovní poměr – možno i brigádně. Firma zabývající se výrobou plastových oken, příjme do svých řad pracovníky do výroby (dílenský pracovník). Bližší informace získáte na telefoním čísle: 547232360, či e-mailu: info@europlast-morava.cz, nebo osobní návštěva po předchozí dohodě na adrese: EUROPLAST-Morava s.r.o., Holasice 314  (v bývalém areálu JZD nad lokalitou ČTVRTĚ).

Nabídka práce v regionu

Domov pro seniory Sokolnice, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník. Požadované vzdělání vyšší odborná škola nebo vysoká škola sociálního zaměření. Nástup dle domluvy. Bližší informace na webu www.domovsokolnice.cz

Nabídka práce v regionu

Sdružené ordinace Sokolnice s.r.o. hledají zdravotní sestru – všeobecnou zdravotní sestru, dětská sestra výhodou.
Pracovní doba 15 hodin týdně, zavedená klientela.

Požadujeme : Splnění legislativní podmínky pro výkon pozice zdravotní sestry, vztah k dětem, příjemné vystupování a ochotu pracovat.Zkušenosti s vedením pediatrické ambulance jsou výhodou a velkou předností.

Nabízíme : Pravidelnou pracovní dobu, již zavedenou ordinaci, dobré platové ohodnocení.