Nabídka práce v regionu

Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP hledá pracovníky OZP na ostrahu.

Pracoviště: SAKO SPALOVNA BRNO, JEDOVNICKÁ 2

SAKO SVOZ BRNO

Chráněné pracovní místo pro OZP (osoba zdravotně znevýhodněná, invalidní důchodce)

Počet míst: 3

Směnnost: nepřetržitý provoz

Pracovní úvazek: zkrácený 6hod./denně

Mzda: 102,72 Kč/hod.

Benefity:

- náborový příspěvek za přivedení OZP – 10.200 Kč

- firemní tarif – VODAFONE

Nástup možný ihned.

Certifikát Strážný“ kód profesní kvalifikace 68-008-E výhodou.

Nechodit na pracoviště, kontakt pouze telefonicky!!!

Volejte nebo pište o podrobnější informace: +420 723 612 506, 800 99 11 88, prace@forcorp.cz

Nabídka práce v regionu

Firma Bison Sportswear, s.r.o. přijme do svého kolektivu posilu na pozici grafik/grafička.

Zabýváme se výrobou sportovních dresů při použití sublimační technologie tisku. Požadujeme perfektní znalost grafického prostředí Corel Draw. Zkušenosti s produkty Adobe a praxe na podobné pozici výhodou. Jedná se o zhotovení korektur pro zákazníka, tvorbu podkladů pro firemní web apod. Po zájemci bude vyžadována samostatnost, kreativní myšlení, ochota zdokonalovat se a odpovědnost za odvedenou práci. Nabízíme práci v mladém kolektivu perspektivní firmy, stravenky, multisport kartu a odpovídající finanční ohodnocení. V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: +420 777 943 669, popř. zašlete e - mail: slatinsky@bison.cz

Nabídka práce v regionu

Hledáme pracovníka na plný pracovní úvazek do velkoskladu v Rajhradicích – pozice skladník a údržba objektu.Nabízíme flexibilní pracovní dobu a dobré finanční ohodnocení.
Pracovní doba pondělí až pátek. V případě zájmu volejte na číslo +420 773 665 740.

Nabídka práce v regionu

Čerpací stanice Bentel Telnice přijme zaměstnance „obsluha shopu a bistra“ na směnný provoz. Požadujeme základní znalost na pc, komunikativnost, ochotu, spolehlivost, poctivost a chuť k práci. Nástup možný ihned. Více informací na telefonním čísle: +420 727 870 735 nebo bentel@volny.cz.

Nabídka práce v regionu

LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do hlavního pracovního poměru kvalifikovanou zdravotní sestru a kvalifikovaného fyzioterapeuta. Nabízíme různé zaměstnanecké benefity, ubytování, 30 dnů dovolené, zdravotní volno apod.  Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, e-mail: lila@lila.cz nebo telefonicky na telefoním čísle: 544240032.

Nabídka práce v regionu

Firma ASN HAKR Brno s.r.o. nabízí volné pracovní místo do výrobního závodu v Újezdě u Brna na pozici „Obsluha sériové výroby na CNC strojích“.
Jedná se o pozici na 3-směnný provoz 7,5h/den. Požadované jsou základy práce s PC. Nabízíme jistotu stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové připojištění a další.  Nástup možný ihned. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu jarosova@hakrbrno.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 775 415 042.

Nabídka práce v regionu

Sdružené ordinace Sokolnice s.r.o. hledají zdravotní sestru – všeobecnou zdravotní sestru, dětská sestra výhodou.
Pracovní doba 15 hodin týdně, zavedená klientela.

Požadujeme : Splnění legislativní podmínky pro výkon pozice zdravotní sestry, vztah k dětem, příjemné vystupování a ochotu pracovat.Zkušenosti s vedením pediatrické ambulance jsou výhodou a velkou předností.

Nabízíme : Pravidelnou pracovní dobu, již zavedenou ordinaci, dobré platové ohodnocení.