Nabídka práce v regionu

LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do hlavního pracovního poměru kvalifikovaného fyzioterapeuta. Nabízíme různé zaměstnanecké benefity, ubytování, 30 dnů dovolené, zdravotní volno apod. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese: Boženy Němcové 151, Otnice, e-mailem: lila@lila.cz nebo telefonicky na čísle: +420 601 392 785, 544 240 032.

Nabídka práce v regionu

Hledáme zaměstnance na HPP v obci Moutnice pro Švec beton s.r.o.

Máte zkušenosti práce se dřevem/betonem? Chcete se podílet na projektech pro města v Jihomoravském kraji?
Právě vás hledáme do týmu!
V naši firmě vás čeká samostatná práce na projektech. Práce v hale a příležitostné výjezdy do zemí EU na montáže.
Celou dílnu pak lze použít mimo pracovní dobu na tvorbu vlastních projektu k vám domů.

Na pracovišti budete potřebovat?
- Manuální a fyzickou zdatnost
- Spolehlivost a pečlivost
- Samostatnost a aktivní přístup
- Řidičský průkaz sk. B (výhodou)
- Praxe v oboru je velké plus, které se odrazí ve výplatě

Kromě toho Vám také nabízíme:
- Placené cesty do práce
- Zajímavé bonusy na základě výkonu
- Po zkušební době 5 dnů dovolené navíc + 3 sick day
- HPP na 1 rok, pak na dobu neurčitou
- Práce po vás bude vidět po generace ve městech Jihomoravského kraje
- Rodinná firma, osobní přístup, rodina

Napište nám na email nebo se ozvěte na telefonní číslo, rádi vás provedeme výrobou.
Dílna: Švec beton s.r.o. Moutnice 200, areál JZD
FB: https://www.facebook.com/svecbeton
IG: https://www.instagram.com/svecbeton/
web: https://svecbeton.cz/

Nabídka práce v regionu

Domov pro seniory Sokolnice, přijme do hlavního pracovní poměru pracovníka úklidu a na poloviční úvazek pracovníka na pozici Krejčí. Nástup od prosince 2021.
Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle: 544 423 151 u p. Kopečkové nebo osobně na adrese Zámecká 57, Sokolnice.

Nabídka práce v regionu

Firma ADOSA a.s, přijme řidiče autobusu na hlavní pracovní poměr  pro provozovnu Židlochovice Kontakt: Mgr. Ondřej Dufek, telefonní číslo: +420 731 431 900, email: dufek.o@adosa.cz.

Nabídka práce v regionu

Domov pro seniory Sokolnice, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník. Požadované vzdělání vyšší odborná škola nebo vysoká škola sociálního zaměření. Nástup dle domluvy. Bližší informace na webu www.domovsokolnice.cz

Nabídka práce v regionu

Sdružené ordinace Sokolnice s.r.o. hledají zdravotní sestru – všeobecnou zdravotní sestru, dětská sestra výhodou.
Pracovní doba 15 hodin týdně, zavedená klientela.

Požadujeme : Splnění legislativní podmínky pro výkon pozice zdravotní sestry, vztah k dětem, příjemné vystupování a ochotu pracovat.Zkušenosti s vedením pediatrické ambulance jsou výhodou a velkou předností.

Nabízíme : Pravidelnou pracovní dobu, již zavedenou ordinaci, dobré platové ohodnocení.