Povinné informace | Podatelna

Nabídka práce v regionu

Domov pro seniory Sokolnice příjme nepřetržitého provozu pracovníka v sociálních službách – přímá péče a všeobecnou sestru.

Nástup dle dohody.

Bližší informace na  tel. 544 423 163 p. Kopečková nebo 544 423 167 p. Mrkvicová.

Firma ŠROT GEBESHUBER s.r.o., zabývající se výkupem a zpracováním železného a neželezného šrotu, hledá pro posílení týmu ve své pobočce v Sokolnicích šikovného pracovníka na pozici

Výkupčí železného šrotu a barevných kovů

Náplň práce:

Přebírání a zařazování železných a barevných kovů podle jednotlivých druhů
Kontrola kvality nakupovaného kovového odpadu
Práce s VZV

Požadavky:

Manuální zručnost
Komunikativní osoba s obchodním myšlením
Smysl pro pořádek a organizaci
Řidičský průkaz skupiny B. Skupina C výhodou.
Obsluha VZV

Nabízíme:

Kvalitní zázemí nadnárodní společnosti
Hlavní pracovní poměr
Kompletní zaškolení
Nástupní mzdu dle domluvy
Výkonnostní odměny
Při dobrých výsledcích 13. plat
5 týdnů dovolené
Stravenkový paušál
Ovoce na pracovišti
Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
Nástup dle dohody

Nabídky s životopisem zasílejte prosím na email: investice@gebeshuber.cz.

LILA Domov pro postižené děti Otnice, příspěvková organizace

B. Němcové 151, 68354 Otnice, tel.: 544 240 032, ID DS: cc4kmqf, e-mail: lila@lila.cz

LILA Domov rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu či kolegyni na pozici

zdravotní sestra / bratr

ošetřovatel / ošetřovatelka

sanitář  / sanitářka

Naším posláním je poskytovat komplexní zdravotní péči dětem ve věku od 1 do 10 let s různým mentálním a fyzickým postižením, včetně neurologických, psychiatrických, vývojových a genetických vad. Hledáme jedince s empatií, citlivým srdcem a kladným vztahem k dětem.

poskytování komplexní zdravotní péče o děti s mentálním a zdravotním postižením, provádění léčebných, ošetřovatelských nebo rehabilitačních postupů včetně přípravy dítěte k diagnostickým, terapeutickým a ošetřovacím úkonům.

Požadujeme:

odbornou způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti

            souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů

            (všeobecná sestra, dětská sestra, praktická sestra, ošetřovatel, sanitář)

spolehlivost a trestní bezúhonnost
odolnost vůči stresu a schopnost snášet zvýšenou emoční, citovou a sociální zátěž
empatii, důslednost, rozhodnost v krizových situacích, smysluplnost práce s dětmi se zdravotním postižením
schopnost týmové práce

Nabízíme:

platové ohodnocení podle Nařízení vlády č.341/2017 Sb. dle vzdělání a délky praxe, příplatky zvláštní a osobní + náborový příspěvek
smysluplnou práci s dětmi se zdravotním postižením
pozitivní pracovní prostředí a podporu v týmu a profesním růstu
6 týdnů dovolené
další benefity z FKSP, stravování
možnost plného, zkráceného úvazku v nepřetržitém provozu
místo vhodné i pro absolventy

Nástup: ihned nebo dle dohody

Bližší informace:   lila@lila.cz, tel: 601 392 782,  544 240 032

webdesign: Synetix