Nabídka práce v regionu

LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do hlavního pracovního poměru kvalifikovanou zdravotní sestru a kvalifikovaného fyzioterapeuta. Nabízíme různé zaměstnanecké benefity, ubytování, 30 dnů dovolené, zdravotní volno apod.  Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, mailem lila@lila.cz nebo  telefonicky na čísle 544240032.

Nabídka práce v regionu

Společnost STAREX hledá pro provozovnu stavebnin v Nesvačilce: řidiče nákladního vozidla s řidičským oprávněním C+E+T.Nástup možný ihned. Informace na telefonním čísle: 544 248 499. Životopis prosím zašlete na e-mail : sekretariat@starex.cz

UČITELKA 1.STUPNĚ ZŠ

Základní škola Prace přijme od nového školního roku učitele 1.stupně do 2.a 3.třídy malotřídní školy, případně do 1.třídy.  Plný úvazek, AJ a HV výhodou. Přímé spojení z Brna. Nabízíme malý, přátelský a dynamický kolektiv, férové jednání a ohodnocení vaší práce. Předpokládaný nástup 25.8.2020. Životopisy prosím zasílejte na reditelka@skolavpraci.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.

ŠKOLNÍ ASISTENT DO MŠ

Mateřská škola Prace přijme školního asistenta k dětem do běžné třídy mateřské školy. Požadujeme min.ped. vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga. Úvazek 5 hodin denně. Možné zkombinovat s úvazkem školní družiny. Nástup od září 2020. Životopisy prosím zasílejte na reditelka@skolavpraci.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.

UČITELKA MŠ

Mateřská škola Prace u Brna hledá kvalifikovanou učitelku na plný úvazek. Hledáme přátelskou, komunikativní, tvůrčí a optimistickou osobnost, která ráda pracuje s dětmi. Praxe v oboru vítána. Nabízíme práci v prostředí malé vesnické školky, vstřícný kolektiv, možnost uplatnění svých nápadů, další vzdělávání. Nástup od 25.8.2020. Životopisy společně s motivačními dopisy zahrnující vaše zkušenosti a poznatky prosím posílejte na reditelka@skolavpraci.cz.

Nabídka práce v regionu

Sdružené ordinace Sokolnice s.r.o. hledají zdravotní sestru – všeobecnou zdravotní sestru, dětská sestra výhodou.
Pracovní doba 15 hodin týdně, zavedená klientela.

Požadujeme : Splnění legislativní podmínky pro výkon pozice zdravotní sestry, vztah k dětem, příjemné vystupování a ochotu pracovat.Zkušenosti s vedením pediatrické ambulance jsou výhodou a velkou předností.

Nabízíme : Pravidelnou pracovní dobu, již zavedenou ordinaci, dobré platové ohodnocení.