Finanční výbor

Předseda komise:
Richard Janoušek
Jana Jirgalová, Hana Kučerová

Komise pro mládež a sport

Luboš Král
Marie Fojtů, Pavlína Jamborová

Tato komise cíleně podporuje sportovní a společenské akce v obci. Její hlavní náplní je buď přímo pořádání nebo finanční dotace aktivit, které podporují sdružování a aktivní život nejen dětí a mládeže, ale i dospělých v naší obci. Jako příklad můžeme uvést pořádání oblíbených a již tradičních výletů do ZOO nebo výletů na koloběžkách, podporu sportovních turnajů (příspěvek na trofeje a odměny pro účastníky - házená, stolní tenis), poděkování malým i velkým sportovcům, kteří úspěšně reprezentují naši obec (házená) a to  např. zakoupením oblečení s logem sokolnického oddílu nebo příspěvkem na letní soustředění, které slouží pro přípravu před nástupem do nové sezóny. Zejména v dnešní době, kdy se progresivně zvedají životní náklady, a první, kde se ve většině případů šetří, jsou výdaje na sport a zábavu, nabývá podobná podpora pro udržení nadšení pro sport a soudržnosti mezi dětmi a mládeží zásadním způsobem na významu.

Komise pro Sokolnický Zpravodaj

Ing. Jarmila Šustrová
Členové:
Jitka Čermáková, Vladimír Kotolan, Petra Hrdličková, Pavel Šteffan, Vladimír Žilka

Komise pro mezinárodní vztahy

Bc. Zdeněk Jirgala