Hlášení rozhlasu

Hlášení místního rozhlasu 10. 12. 2018

Starosta obce svolává veřejné zasedání Zastupitelstva obce Sokolnice, které se bude konat v úterý  11. prosince 2018, od 18.00 h, v kavárně restaurace „U Husara“. Program zasedání je zveřejněn na webových stránkách obce a na úřední desce.
Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce a zastupitelé Obce Sokolnice Vás srdečně zvou na adventní koncert, který se koná ve středu 19. prosince 2018, od 18.45 h, v zámecké kapli v Sokolnicích. Vstupné dobrovolné.
Spolek rybářů Sokolnice bude v sobotu 22. prosince 2018 prodávat vánoční kapry. Cena 90,- Kč / 1 kg. Prodej bude zahájen po dovozu ryb, asi v 9.00 h, na ostrůvku rybníka v centru obce Sokolnice.
TJ Sokol Sokolnice pro vás již tradičně připravila „Živý Betlém“, který se koná v neděli 23. prosince 2018. Od 14.00 h začínají na návsi doprovodné akce, v 15.00 h začne vystoupení „Živého Betlému“. Přijďte a staňte se na chvíli poutníky a připomeňme si společně Ježíškovo narození.
Pan Gottwald přijímá objednávky na vánoční svícny. Vzorky jsou vystavené na prodejně.
Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každý čtvrtek v 7.30 h na obvyklém prodejním místě, čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. Dále oznamují celozávodní dovolenou - od 22. prosince 2018 do 6. ledna 2019.
Zemědělské družstvo Sokolnice oznamuje majitelům pozemků, že pachtovné za rok 2018 se bude vyplácet ve středu 12. prosince 2018, od 13.00 do 17.00 h, v administrativní budově ZD Sokolnice. Platné pachtovní smlouvy je nutné vzít s sebou.
TJ Sokol Sokolnice oznamuje ženám, které navštěvují cvičení ve čtvrtek, že se bude cvičit tento čtvrtek 13. prosince a příští čtvrtek 20. prosince 2018. Po novém roce se začne cvičit 3. ledna 2019. Vítáni jsou i muži. Cvičí se pilates prokládaný jógou nebo jóga samostatně. Těší se na Vás, vaše cvičitelka Petra.

Hlášení místního rozhlasu 28. 11. 2018

Obec Sokolnice srdečně zve všechny občany na již čtvrté slavnostní rozsvícení vánočního stromu, které se uskuteční v neděli 2. prosince 2018, v 16 h, na prostranství před S-pasáží. V kulturním programu vystoupí děti z mateřské a základní školy a Sokolnická cimbálová muzika. Občerstvení zajištěno - svařené víno a čaj zdarma.

Hlášení místního rozhlasu 26. 11. 2018

Hlášení místního rozhlasu 21. 11. 2018

Stavebniny Starex v Nesvačilce oznamují, že zahájily prodej adventních věnců, svícnů a různých vánočních dekorací. Dále zde najdete vykrajovátka, formičky, talíře na cukroví a jiné potřeby pro pečení. Své blízké můžete na Vánoce potěšit zakoupením dárkového  poukazu.
Z důvodu čerpání řádné dovolené bude Místní knihovna Sokolnice  v pátek 23. listopadu 2018, uzavřena.
Sokolnický dům pořádá, ve spolupráci s Marií Jenišovou, přednášku o dobrovolnické službě v Ekvádoru. Přednáška se uskuteční v neděli 25. listopadu 2018, v 15.00 h, v prostorách hasičské zbrojnice v Sokolnicích, ul. Pod Stráží 490.

Hlášení místního rozhlasu 19. 11. 2018

Obecní úřad Sokolnice oznamuje občanům, že je již zprovozněna agenda Czech Point.
Obec Sokolnice, zastoupená starostou obce, vypsala výběrové řízení na obsazení dvou pracovních míst. Referent/ka na úseku územního plánování a stavebního řádu a matrikář/ka - administrativní pracovník. Požadavky, rozsah vykonávané práce, předpoklady pro vznik pracovního poměru, požadavky na vzdělání a další náležitosti výběrového řízení jsou zveřejněny na úřední desce a webových stránkách obce www.sokolnice.cz.

Hlášení místního rozhlasu 14. 11. 2018

Obec Sokolnice, zastoupená starostou obce, vypsala výběrové řízení na obsazení pracovního místa referent/ka na úseku územního plánování a stavebního řádu a matrikář/ka - administrativní pracovník. Požadavky, rozsah vykonávané práce, předpoklady pro vznik pracovního poměru, požadavky na vzdělání a další náležitosti výběrového řízení jsou zveřejněny na úřední desce a webových stránkách obce www.sokolnice.cz.
Z důvodu čerpání řádné dovolené bude Místní knihovna Sokolnice  ve čtvrtek 15. listopadu 2018, v pátek - 16. listopadu 2018 a 23. listopadu 2018, uzavřena.
Otničtí zahrádkáři a obec Otnice, zvou všechny občany na tradiční řemeslný jarmark, který se koná v sobotu 17. listopadu 2018, od 9.00 – 16.00 h v Dělnickém domě v Otnicích. Děti si mohou vyrobit vánoční přáníčka, namalovat kameny a vytvořit jiné rukodělné výrobky. Součástí bude i prodej zabíjačkových specialit. Srdečně jste všichni zváni.

Hlášení místního rozhlasu 12. 11. 2018

Obecní úřad Sokolnice oznamuje občanům, že z technických důvodů nelze využívat některé agendy Czech Point. Do odvolání je nedostupná agenda výpis z rejstříku trestů. Po odstranění potíží a znovu zprovoznění agendy vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.
Z důvodu čerpání řádné dovolené bude Místní knihovna Sokolnice  ve čtvrtek 15. listopadu 2018, v pátek  - 16. listopadu 2018 a 23. listopadu 2018, uzavřena.