Hlášení rozhlasu

Hlášení místního rozhlasu 20.01.2021

Vážení občané, oznamujeme vám, že svoz komunálního odpadu bude probíhat v pondělí 25.01.2021.

Domov pro seniory Sokolnice, p.o. přijme do nepřetržitého provozu Pracovníka v sociálních službách – přímá péče. Nástup od 01.02.2021 nebo dle dohody. Bližší informace na telefonním čísle: 544 423 151 p. Kopečková nebo p. Mrkvicová.

Realitní investiční fond hledá hledá byty a domy v této lokalitě. Máme zájem i o nemovitosti před rekonstrukcí. Rychlé jednání a platba v hotovosti. V případě zájmu volejte na telefonní číslo: +420 739 479 584.

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každý čtvrtek v 7.30 hodin na obvyklém prodejním místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.

Společnost Lasspektrum hledá nové kolegy na pozici svářeče na hlavní pracovní poměr a jednosměnný provoz. Nabízíme mzdu ve výši 28 000 až 32 000 Kč a firemní benefity. Místo výkonu práce je v Brně Chrlicích na ulici Tovární. Nástup možný ihned. V případě zájmu zavolejte na telefonní číslo: +420 606 073 652 nebo napište email na info@lasspektrum.cz

Vážení občané, oznamujeme vám, že od 01.02.2021 dojde ke změně provozní a ordinační doby ambulance praktického lékaře MUDr. Hany Pickové v obcích Telnice a Sokolnice. Veškeré informace naleznete na stránkách obce Sokolnice.

Drůbežárna Prace bude v pátek 22.01.2021, v 8.45 hodin prodávat: mladé červené kuřice, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Hlášení místního rozhlasu 13.01.2021

Lékárna Sokolnice oznamuje občanům, že ve čtvrtek 14.01.2021 bude otevřena od 9.00 hodin. Děkujeme za pochopení.

V letošním roce se tradiční Tříkrálová sbírka vzhledem k celostátním opatřením uskuteční bez obvyklého koledování. Na účet sbírky je možno v naší obci přispět pouze bezhotovostním převodem, a nebo pomocí dárcovské sms. Podrobnosti jsou uvedeny na internetových stránkách obce. Organizátoři sbírky děkují za Vaše dary a těší se na tříkrálové koledování roku 2022, které jak všichni doufáme, proběhne tradičním způsobem.

Realitní investiční fond hledá byty a domy v této lokalitě. Máme zájem i o nemovitosti před rekonstrukcí. Rychlé jednání a platba v hotovosti. V případě zájmu volejte na telefonní číslo: +420 739 479 584.

Hlášení místního rozhlasu 11.01.2021

V letošním roce se tradiční Tříkrálová sbírka vzhledem k celostátním opatřením uskuteční bez obvyklého koledování. Na účet sbírky je možno v naší obci možno přispět pouze bezhotovostním převodem, a nebo pomocí dárcovské sms. Podrobnosti jsou uvedeny na internetových stránkách obce. Organizátoři sbírky děkují za Vaše dary a těší se na tříkrálové koledování roku 2022, které jak všichni doufáme, proběhne tradičním způsobem.

Domov pro seniory Sokolnice, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník. Požadované vzdělání vyšší odborná škola nebo vysoká škola sociálního zaměření. Nástup dle domluvy. Bližší informace na webu www.domovsokolnice.cz

Vážení občané, vzhledem ke zhoršení epidemiologické situace je vládou ČR nařízen přechod do 5. stupně PES. Tento stupeň neumožňuje provoz ani tzv. „výdejního okénka“. Knihovna tedy zůstává až do odvolání uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Hlášení místního rozhlasu 06.01.2021

Vážení občané, obec opět nabízí v letošním roce svoz odstrojených vánočních stromů od vašich nemovitostí. Pokud máte o tuto službu zájem, připravte prosím, nejpozději v pondělí 11.01.2021 (do 8.00 hodin), odstrojený vánoční stromek před váš dům, odkud jej zaměstnanci obce odvezou. Svoz od nemovitostí bude probíhat pouze v tomto termínu!!! V případě potřeby můžete odstrojené vánoční stromky i nadále odkládat mimo výše uvedený termín v našem Sběrném středisku odpadů. Otevírací doba - každé úterý a čtvrtek od 15.00 do 18.00 hodin, v sobotu od 8.00 do 18.00 hodin.

Domov pro seniory Sokolnice, p.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník. Požadované vzdělání vyšší odborná škola nebo vysoká škola sociálního zaměření. Nástup dle domluvy. Bližší informace na webu www.domovsokolnice.cz

Hlášení místního rozhlasu 04.01.2021

Vážení občané, obec opět nabízí v letošním roce svoz odstrojených vánočních stromů od vašich nemovitostí. Pokud máte o tuto službu zájem, připravte, prosím, nejpozději v pondělí 11.01.2021 (do 8.00 hodin) odstrojený vánoční stromek před váš dům, odkud jej zaměstnanci obce odvezou. Svoz od nemovitostí bude probíhat pouze v tomto termínu!!! V případě potřeby můžete odstrojené vánoční stromky i nadále odkládat mimo výše uvedený termín v našem Sběrném středisku odpadů - otevírací doba je každé úterý a čtvrtek od 15.00 do 18.00 hodin, v sobotu od 8.00 do 18.00 hodin.

Knihovna Sokolnice oznamuje, že od 18.12.2020 zahajuje omezený provoz, a to ve dnech - úterý, čtvrtek a pátek, v době od 11.00 hodin do 13.00 hodin, pouze přes „výdejní okénko“. Ohledně vrácení vypůjčených knih a vyzvednutí předem objednaných knih můžete volat na telefonní číslo: 515 553 845, nebo napsat na e-mail: knihovnasokolnice@seznam.cz, knihovna@sokolnice.cz.