Služby a firmy

Advokát – JUDr. Martin Strýček

getModuleInstance("sluzby-firmy")->getItems(); $arr=array(); for ($i=0; $iTyp služby
".implode(", ", $arr)."
"; ?>
Pozice
49°6'40,59"N, 16°43'16,03"E

Advokát v Sokolnicích, s kanceláří v Brně, U Červeného Mlýna 1. Komplexní poskytování právních služeb – právo občanské (zejména převody nemovitostí, věcná břemena, smlouvy kupní, darovací, nájemní, o dílo atd.), obchodní (zakládání společností, pohledávky, obchodní spory), trestní (obhajoba v trestním řízení, zastoupení poškozeného), rodinné (výživné, rozvody, vypořádání majetku), dědické, pracovní, přestupkové, správní řízení.

Zastupování před soudy a státními orgány, poskytování právních porad, vyhotovování a připomínkování smluv všeho druhu, sepis žalob, právních rozborů, návrhů, žádostí, jednání s advokáty, RK, notáři, exekutory atd.

JUDr. Martin Strýček

strycek@ak-strycek.cz