Integrované novinky

Milí čtenáři našeho Infomailu!

opět Vám přinášíme novinky a zprávy z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji.

Od soboty do úterního rána počítejte se zrušením vybraných vlaků S6 a R56 mezi Nesovicemi a Nemoticemi. V sobotu budou vlaky S2 mezi Křenovicemi a Sokolnicemi nahrazeny náhradními autobusy. Od pondělí pak začíná nová organizace dopravy mezi Kobylím a Hodonínem (v pracovní dny místo vlaků jezdí autobusy 662 do Čejče a po přestupu do Hodonína. O víkendech místo původně plánovaných vlaků kvůli opravě trati pojedou autobusy náhradní dopravy. Provoz vlaků S21 mezi Boskovicemi a Velkými Opatovicemi bude v sobotu ukončen a vlaky plně nahradí souběžné autobusy lépe obsluhující obce na trase.

Dnes opět přinášíme přehled akcí Ignis Brunensis a současně zveme na akci Festival plný chutí v Miroslavi. Svezte se tam v sobotu 17.6. historickým vláčkem nebo autobusy! Určitě neprohloupíte.  Jízdenky z Brna si kupte raději předem. A v neděli 18.6. Vás zveme na Hlavní nádraží, kde budete moci porovnat více než 50 let starý "Pantograf" a novou jednotku Moravia. Navíc budeme jezdit zvláštní historickou linkou z Brna na Mohylu míru a Ti, kteří se s ní svezou, budou mít vstup do tamního muzea zdarma!

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 23/2023. Aktuální verzi infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.