Nabídka zaměstnání na Internetu

TIP-PRACE.cz

neuvoo.cz

Restaurace Na Sokolovně Sokolnice
přijme zaměstnance na pozici kuchař – kuchařka. Jedná se o vaření poledního menu. Ranní směna, víkendy a svátky volné.
Dále hledá paní na pomocné práce do kuchyně. Ranní směna, vhodné i pro důchodce nebo částečně invalidní důchodce.
Více informací v restauraci nebo na tel. čísle 602 511 865.

Nabídka práce v regionu

Památník Mohyla míru (pobočka Muzea Brněnska, příspěvkové organizace)příjme od září 2017 průvodkyni (průvodce) a pokladní na úvazek 1,0. Podmínkou výborná znalost jednoho cizího jazyka, komunikativnost, odolnost vůči stresu, spolehlivost a příjemné vystupování. Práce také o víkendech.
Další informace na emailu: mohyla-miru@muzeumbrnenska.cz nebo tel. č. 544 244 724.

S díky a pozdravem

Mgr. Miroslav Jireček, Ph.D.
vedoucí pobočky, kastelán
Památník Mohyla míru
K Mohyle míru 200
664 58 Prace
tel. +420544244724

Nabídka práce v regionu

Operátorka ve výrobě sportovních dresů
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, ochotu pracovat na směny, manuální zručnost a zájem učit se novým věcem, pozitivní přístup k práci
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové ohodnocení, nástup ihned
V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: +420 777943669, popř. zašlete email: slatinsky@bison.cz

Adresa pracoviště: Bison sportswear s.r.o.
Nesvačilka 115
664 54, Nesvačilka