Dobrý den,
chtěla bych Vás touto cestou informovat o výluce na autobusové lince IDS JMK č. 611, která se chystá v termínu od 11.9.2017 z důvodu opravy mostu v Hostěrádkách-Rešově. Většina spojů je ve výlukovém jízdním řádu časově posunuta tak, aby bylo možné obsloužit Hostěrádky-Rešov závlekem od Újezdu u Brna. V případech, kdy není provozně možný tento závlek provést (např. z důvodu návazností nebo oběhových důvodů jednotlivých autobusů, čerpání bezpečnostních přestávek apod.),jsou zavedeny krátké spoje v úseku Sokolnice – Hostěrádky-Rešov a zpět se zachovanými přípoji na ostatní linky v Sokolnicích.
Co se týká linek 621 a 630, které obec Hostěrádky-Rešov také obsluhují závlekem od Šaratic, na ty není vydán žádný výlukový jízdní řád, pojedou podle stávajících jízdních řádů, jen zastávka Hostěrádky-Rešov pro tyto dvě linky bude přemístěna před uzavřený most.
Výlukový jízdní řád linky 611 Vám posílám v příloze. Informace k této výluce by se měly objevit na našem webu www.idsjmk.cz během příštího týdne.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Ing. Šuštiaková Jana
KORDIS JMK, a.s.