Rybáři

Úvodní stránka > Spolky a sdružení > Rybáři >

Svaz rybářů Sokolnice

Svaz rybářů Sokolnice (dále jen SRS) byl zaregistrován MV dne 20. 7. 2000 jako zájmová organizace občanů obce provozující svoji činnost na rybníku p.č. 616 v obci Sokolnice. Rybník Svazu pronajímá obec Sokolnice za symbolickou jednu korunu ročně. Rozhodující vliv na vznik SRS měla skutečnost, že rybník v katastru obce Sokolnice byl vyjmut z rybářského revíru MRS Brno 4.
SRS žije bohatým veřejným životem, pořádá sportovní rybářské akce pro širokou veřejnost a vlastními silami s přispěním obce Sokolnice zvelebuje vzhled rybníka a ostrůvku.

Tel: 732 123 866
e-mail:dufalt@seznam.cz

VÍCE INFORMACÍ NA WEBOVÉ STRÁNCE :

Fotogalerie - dětský den se svazem rybářů.

Sokolnický Balaton

Na katastru obce Sokolnice (ve směru jízdy Brno Tuřany  - Sokolnice) se nachází také rybník "Balaton" o rozloze 2,6 ha. Je zde možný celoroční sportovní rybolov na soukromém revíru. Při zámrzu rybníka možnost lov na dírkách.
Obsádky rybníka - Kapr, sumec, amur, štika, candát, pstuh (v zimním období), jeseter.
Parkování přímo u rybníka, možnost ubytování a občerstvení v stylové rybářské restauraci.

Kontakt: Michal Pražák, tel: 771 773 334.

Fotogalerie - Sokolnický Balaton.